O FIRMIE

1

Firma EMTECHQ powstała z myślą o ułatwieniu pracy w zakładach produkcyjnych. Specjalizujemy się w zakresie indywidualnych rozwiązań dotyczących transportu części, komponentów, półfabrykatów do stanowisk roboczych. Staramy się na bieżąco wprowadzać nowe rozwiązania tak, aby każdy nasz klient był zadowolony z otrzymanego wyrobu. 

1

Duża elastyczność naszej firmy pozwala mieć w swojej ofercie wiele różnorodnych niejednokrotnie innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

1

Zdobyte doświadczenie pozwala nam produkować serio rozwiązań transportu specjalistycznego i międzyoperacyjnego usprawniające proces produkcyjny.

1

Nasze innowacyjne projekty powstają dzięki pasji oraz systematycznym podnoszeniem kwalifikacji osób pracujących w naszym zespole dbających o wyzwania stawiane nam przez klienta. 

Poprzez dbanie o dobrą atmosferę w pracy dążymy do skutecznego rozwiązywania stawianych przed nami wyzwań, gwarantując tym samym, iż indywidualne oczekiwania naszych klientów zostaną przez nas spełnione, a otrzymane odpowiednie wsparcie pozwoli odbiorcy skupić się na swoich kluczowych sprawach.

Współpracę opieramy na lojalności i wzajemnym zaufaniu, dzięki czemu szczycimy się gronem zaufanych odbiorców.

Jako sprawdzona firma posiadamy nr systemu D&B.

Oto nasi wieloletni odbiorcy usług – rozwiązań dla których duże znaczenie ma ciągły rozwój swoich dostawców, a tym samym jest odzwierciedleniem wspólnego szacunku.

partnerzy_lear_logo
partnerzy1
partnerzy4
partnerzy5 1
partnerzy2
partnerzy3